Milí deviataci,

nastal ten čas, kedy máte urobiť svoje prvé, veľmi dôležité životné rozhodnutie: Kam ísť po skončení základnej školy? Akým smerom sa vydať, akú školu si vybrať, aby ste mohli naplniť svoje ambície a svoje sny o budúcnosti?

Otázky, otázky…často je ich viac ako odpovedí. Dovoľte nám preto, aby sme Vám vyrozprávali príbeh nášho viac než 150-ročného gymnázia. Nie, neobávajte sa, nebudeme čítať stostránkové knihy, to určite nie. Chceme sa Vám predstaviť sériou videí, ktoré Vás zavedú sem k nám.

My, ktorí už sem patríme, sme na svoju školu hrdí. Hrdí na naše úspechy, na naše víťazstvá, na putá, ktoré sme si vytvorili a ktorými sme tak krásne dobrovoľne previazaní.

Školský kolotoč je však neúprosný. Najstarší z nás v istom okamihu rozprestrú krídla a odletia do života spoznávať nepoznané. Všetko začína odznova a ich prázdne lavice zaplnia tí najmladší.

Milí deviataci, boli by sme veľmi radi, keby ste sa aj Vy stali našou súčasťou. Prvý príbeh o nás a aj tie ďalšie nájdete na našej stránke. Stačí sa len pozrieť doľava a pod názvom naša škola kliknúť video. Nech sa páči!

Žiacka školská rada

Comments are closed.