Reprezentačný ples tretiakov má štyridsať

Tohtoročný ples slávil štyridsiatku. Aj preto sa niesol v slávnostnej atmosfére a nechýbali na ňom ani zástupcovia partnerských škôl z Ruskej federácie a Maďarska.

            31. januára a 1. februára 2020 naši tretiaci opäť vymenili školské lavice za tanečný parket, tradičné tenisky za elegantné topánky, aby sa po niekoľkých mesiacoch nácviku tanečných krokov zišli v koncertnej sále Reduta a predviedli, čo sa za niekoľko mesiacov naučili.

            Všetci prítomní sa výborne zabávali na kultúrnom programe  a  tanečnom  umení našich študentov. Po oficiálnom programe a tanečnej súťaži nasledovala skvelá zábava a tanec do skorých ranných hodín. Súčasťou obidvoch večerov bola bohatá tombola.

            Ďakujeme všetkým, ktorí sa podieľali na príprave tohtoročného plesu, predovšetkým vedeniu školy, triednym učiteľkám tretích ročníkov, rodičom, sponzorom a moderátorom. Poďakovanie patrí aj tanečnej majsterke Jane Plichtovej, ktorá priviedla našich tretiakov do finále.

            Ples 2020 sa vydaril a my sa už  tešíme na ďalší, štyridsiaty prvý Reprezentačný ples. ReD

Reportáž Televízie Reduta tu:

https://spisska.dnes24.sk/paradne-tanecne-kreacie-takto-sa-predviedli-na-plese-spisskonovoveski-gymnazisti-video-352754?fbclid=IwAR1nBEaAco1WkxeFAfAzUe7-uJJhVR3e8EONo4EinUwYiHgtnQmUDnQvB88

Comments are closed.