Ocenenie pre našich študentov

K Dňu študentstva už neodmysliteľne patrí oceňovanie najlepších z najlepších. 14. novembra 2017 prijali v obradnej sieni Radnice v Spišskej Novej Vsi z rúk primátora nášho mesta ocenenie aj naši študenti za mimoriadne úspechy a výsledky v rôznych oblastiach.

Ocenení študenti našej školy:ocenenie 3

Radka Hatalová, Christián Ernest, Erik Pinček, Tomáš Palušák, Andrea Kanóczová, Katarína Lacušová, Adriána Henčeková, Katarína Hlinková, Alexandra Sokolská, Dávid Patera, Peter Štark, Branislav Pencák, Matej Bazár a Oleksiy Myklukha.

snv3

snvv3

Mimoriadne sa tešíme z ocenenia pre Adriánu Henčekovú zo IV.A. Adriána  sa zaradila medzi najlepších v rámci Košického samosprávneho kraja. Na ich slávnostnom vyhlasovaní 22. novembra 2017 v Košiciach. získala ocenenie za vynikajúce výsledky v oblasti environmentalistiky a žurnalistiky.

IMG_2038

 

Všetkým študentom srdečne blahoželáme, prajeme veľa ďalších úspechov a ďakujeme za výbornú reprezentáciu našej školy.

Vedenie školy

Comments are closed.